Odmłodzona i pełna blasku skóra? Teraz to łatwiejsze niż kiedykolwiek! Marka MIYA Cosmetics wprowadza dwie innowacyjne nowości do swojego portfolio: eyeSUNshine Rozświetlające serum pod oczy SPF 50 oraz superTONIC Tonik antyoksydacyjny. Te wielofunkcyjne kosmetyki z witaminą C sprawią, że Twoja skóra stanie się wygładzona, rozjaśniona i odzyska naturalny glow!
Delikatna skóra wokół oczu wymaga szczególnej troski – MIYA Cosmetics stworzyła serum, które łączy w sobie kilka kluczowych funkcji. Ochrona UVA i UVB, nawilżenie, wygładzenie i rozświetlenie – to wszystko znajdziesz w eyeSUNshine.
eyeSUNshine Rozświetlające serum pod oczy SPF 50 – kompleksowa pielęgnacja i ochrona
Korzyści stosowania:
- Wysoka ochrona SPF 50 – zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.
- Optymalne nawilżenie – zapobiega przesuszaniu się skóry.
- Rozświetlenie i redukcja cieni – mineralne pigmenty wyrównują koloryt i nadają zdrowy wygląd.
- Efekt wygładzenia – zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek.
Kluczowe składniki:
- Witamina C – rozjaśnia cerę i wyrównuje koloryt.
- Koenzym Q10 – poprawia jędrność i elastyczność skóry.
- Olej arbuzowy – intensywnie nawilża i odżywia.
- Skwalan – chroni skórę przed utratą wilgoci.
Formuła serum jest przebadana dermatologicznie i okulistycznie, co sprawia, że jest odpowiednia także dla wrażliwej skóry./ cena: 49,99 zł / 15 ml
superTONIC Tonik antyoksydacyjny – odświeżenie i rewitalizacja na co dzień
Ten tonik w formie lekkiej mgiełki to must-have w codziennej pielęgnacji. Można go stosować po oczyszczaniu twarzy, przed nałożeniem kremu, a także w ciągu dnia – również na makijaż. Natychmiast odświeża i rewitalizuje cerę!
Korzyści stosowania:
- Tonizuje i przywraca naturalne pH skóry.
- Silne działanie antyoksydacyjne – chroni przed wolnymi rodnikami.
- Dodaje skórze energii i blasku.
- Można stosować na makijaż – zapewnia natychmiastowe odświeżenie.
Kluczowe składniki:
- Witamina C – rozjaśnia, wyrównuje koloryt i odświeża cerę.
- Hydrolat z pomarańczy – intensywnie nawilża i odświeża.
- Ekstrakt z żeń-szenia – rewitalizuje i dodaje skórze energii.
- EGCG (polifenol roślinny) – silny antyoksydant opóźniający procesy starzenia.
Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, a jego formuła została przebadana dermatologicznie./ cena: 34,99 zł / 100 ml
Nowości od MIYA Cosmetics to prawdziwa rewolucja w codziennej pielęgnacji! eyeSUNshine Rozświetlające serum pod oczy SPF 50 oraz superTONIC Tonik antyoksydacyjny z witaminą C to produkty, które zapewnią Twojej skórze zdrowy blask, nawilżenie i skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

materiał prasowy